Parodie Star Wars

Czyli to, czego fani słuchają najchętniej :)
Awatar użytkownika
Kasandra
Kontaktowanie:

Parodie Star Wars

Postautor: Kasandra » 02.04.2017, 10:43

Na odległych youtubach krąży wiele parodii piosenek w wersji Star Wars oraz piosenki Gwiezdnowojenne, które nie są parodiami. Przedstawię listę najciekawszych z nich (wg mnie):
6. Hello Star Wars Kylo Parody Le Done
5. Metalowy Słoń
4. Luk Skajłoker był raperem
3. Hello from the dark Side
2. Let it flow Star Wars
1. Piosenka JO ;)

May the Force be with you. Always.
Awatar użytkownika
Resmi Helfire

Re: Parodie Star Wars

Postautor: Resmi Helfire » 09.04.2017, 14:16

Lola pisze:Na odległych youtubach krąży wiele parodii piosenek w wersji Star Wars oraz piosenki Gwiezdnowojenne, które nie są parodiami. Przedstawię listę najciekawszych z nich (wg mnie):
6. Hello Star Wars Kylo Parody Le Done
5. Metalowy Słoń
4. Luk Skajłoker był raperem
3. Hello from the dark Side
2. Let it flow Star Wars
1. Piosenka JO ;)

Ja z wymienionych utworow slyszalam chyba wszystkie, ale podobaja mi sie tylko trzy z tych pozycji, tj.:
5. "Metalowy slon"- brat kiedys puscil i uznalam to za zabawne, wiec... ;)
2."Let i flow"- jest to akurat utwor, ktory znajduje sie na mojej playliscie :D Moge sie nawet przyznac, do tego, ze niemalze uzaleznilam od niej siostrzenice, ktora zawsze mowi, ze "tam jest walka dżedajow z tej czesci co sie rodzi Luke i Leia"... :p
1. Piosenka JO, czyli wedlog nazwy z yt "karaoke Star Wars"- rowniez znajduje sie na mojej playliscie i to juz od calkiem dawna ;)
I... Lola, rozumiem, ze raper, ktory stworzyl "utwor" o raperujacych Jedi mogl nie wiedziec, no ale... jednak "Luk Skajloker" pisze sie nieco inaczej ;p W ogole dobajaja mnie te wszystkie przekrecone fakty z tamtego rapu XD
Obecnie Jedi
Była uczennica Mistrzyni Justine Helfire
------------------------
"Do or do not, there is no try."

Wróć do „Muzyka SW”