Serial SW

Tutaj lądują filmy tylko z naszego ulubionego uniwersum :)
Awatar użytkownika
Czysty
Były Opiekun Zakonu

Serial SW

Postautor: Czysty » 16.03.2006, 17:22

To dzisiaj pisali na Onecie

onet.pl pisze:George Lucas zgodził się napisać scenariusz do 100-odcinkowego serialu nawiązującego do popularnej sagi "Gwiezdne wojny".

Akcja nowego serialu ma opowiadać o latach pomiędzy "Zemstą Sithów" i oryginalnym filmem "Gwiezdne wojny", który wszedł na ekrany kin w 1977 roku.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani, ponieważ właśnie dostaliśmy potwierdzenie, że George Lucas zgodził się wziąć udział w pracach nad scenariuszem do serialu telewizyjnego "Gwiezdne wojny" - powiedział podczas poniedziałkowej uroczystości rozdania nagród Empire w Londynie producent Rick McCullun. - Jestem pewien, że tę wiadomość od dawna chciało usłyszeć wielu fanów - dodał.

Zdjęcia do serialu rozpoczną się prawdopodobnie już w przyszłym roku.

Mam nadzieję że się postarają...
Awatar użytkownika
Rusis
Były Opiekun Zakonu
Kontaktowanie:

Postautor: Rusis » 17.03.2006, 17:38

"Cienka czerwona linia" - tak zapewne będzie wyglądał przewód łączący mój komputer z internetem jak ten serial wyjdzie, bo wątpię aby był w Polsce od razu wydawany.

Również mam nadzieję, że się postarają. Mają nawet szansę zbyt dużo nie schrzanić gdyż w tym okresie nie ma jeszcze zbyt wielu materialów, można ładnie się wykazać :]

Ważne jest to, że dzięki temu serialowi SW będzie dalej się kręciło. Bo nie oszukujmy się, książki, komiksy itp. pięknie wzbogacają świat ale o ile w stanach będą jeszcze długo wydawane to w Polsce przy takim nakładzie jaki jest obecnie zbyt dużo bez pomocy mogą nie pociągnąć. A taki serialik zawze wzmoży zainteresowanie i napędzi koniukturę :>
I am Revan reborn, And before me you are nothing.
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 17.03.2006, 23:44

Chociaż o nawet ten serial może wiele nie pomóc, ale zobaczymy jeszcze. Może ciś dobrego z tego wyjdzie. :]
Gość

Postautor: Gość » 07.04.2006, 21:23

Ja mam nadzieje że pokarzą BoBe fetta jak dochodzi do swojej wielkiej reputacji w galaktyce i ciekawi mnie czy odcinki bedą się zaczynać takimi żułtymi literami jak zawsze??
Awatar użytkownika
Marfanor
Forgotten Warrior
Kontaktowanie:

Postautor: Marfanor » 07.04.2006, 21:34

Scenariusz odcinków nie jest chyba narazie znany, nie wiadomo więc, czy pokaża Bobe Fetta, ani tym bardziej jak takowy serial będzie sie rozpoczynał. Bardzo prawdopodobne,ze tak jak pozostałe czesci SW, krótkim wprowadzeniem,ale niewiem czy to ma sens w serialu...
Marfanor,
Jedi Knight

"Nie zmusisz nikogo by zachowywał się przyzwoicie. To musi wypływać z wnętrza, inaczej nie ma żadnej wartości."
Riri

Postautor: Riri » 10.04.2006, 17:36

No moze wstęp to nie ale muszą być jakies odnosniki w rozpoczeciu do sagi bo niebedzie sie zaczynał np:STAR WARS odcinek 2145 pt:koniec srajtaśmy na gwieżdie śmierci i mam nadzieje że niebedzie sie ciągnął jak moda na sukces:)
Awatar użytkownika
Kaelder Dherven
Komandor ARC
Kontaktowanie:

Postautor: Kaelder Dherven » 10.04.2006, 19:03

Jeśli pójdzie tropem Clone Wars to będzie krótka czołówka w stylu Star Wars i tytuł odcinka.... co najwyżej przy pierwszym będzie wstęp w postaci wprowadzenia do fabuły filmu :> napewno nie będzie ciągnąć się jak moda na sukces, Lucas zrobi kilkanaście odcinków i na tym koniec...
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tam || Jam jest Hermes, własne skrzydła pożerając, oswojon zostałem...

Członek ŁFSW - Łódzki Fanklub Star Wars
www.lfsw.pl
Awatar użytkownika
artanis_meppo
"Forumowy Pasztet"

Postautor: artanis_meppo » 11.04.2006, 15:18

Kael, nie kilkanaście, bo w onecie pisali o 100-odcinkowym :wink: Też trzymam kciuki za produkcję, mój komp będzie wyglądał podobnie jak komp M. Rusisa. BTW, Rusis, Torrent? Bear share? E-mul? Kaaza? :wink:
Awatar użytkownika
Kaelder Dherven
Komandor ARC
Kontaktowanie:

Postautor: Kaelder Dherven » 11.04.2006, 15:34

Wiem, wiem że 100, ale napisałem kilkanaście, bo wolę nie zakładać, że powstanie te 100 odcinków, wiadomo mówienie, a wprowadzenie czegoś w życie to dwie różne sprawy :>
The Bird of Hermes is my name, eating my wings to make me tam || Jam jest Hermes, własne skrzydła pożerając, oswojon zostałem...

www.lfsw.pl
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 11.04.2006, 18:34

Może i powstać 100 byle by nie były w stylu poprzednich odcinków, czyli żeby nei przeginali ztymi zdolnościami Jedi bo to sie robi conajmniej nudne. :D
Awatar użytkownika
Czysty
Były Opiekun Zakonu

Postautor: Czysty » 11.04.2006, 19:33

a na koniec zrobią takie coś:

Ewoki mówią papa !! :twisted:
Awatar użytkownika
Helian_Liadon
Kontaktowanie:

Postautor: Helian_Liadon » 11.04.2006, 20:25

Doprze brzynajmnie, że mają ograniczony czas między wojenny ;)
Seriale które trwają zbyt długo stają się ... nudne :P
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 12.04.2006, 07:18

Masz na myśli, że moda na sukces jst nudna? :lol: :lol:
Nawet jak mają ograniczony czas to mogą robić retrospekcje np. jak to dziadek ewok nauczył się posługiwać ogniem :P
Riri

Postautor: Riri » 12.04.2006, 08:11

Jak bedzie 100 odcinków i każdy po 1 godzine to może być nudne po około 30 odc więc niech fabuła jakaś naprawde wymyślone a anie jak to było z Mrocznym Widmem taka naciągana historia
Awatar użytkownika
Kaelder Dherven
Komandor ARC
Kontaktowanie:

Postautor: Kaelder Dherven » 12.04.2006, 08:54

Raczej godzinę nie będzie trwało.... może z 20 do 30 min. mówi się, że ma być o Bobie Fettcie historia i coś odnośnie Wojen klonów, ale któż to wie....

www.lfsw.pl
Riri

Postautor: Riri » 12.04.2006, 10:06

20-30 min to tak jak CW a o Bobie to napewno będzie jak dochodzi do swojej wielkej reputacji najlepszego łowcy nagród w galaktyce wiec Boba rlz:)
Awatar użytkownika
Kim Bo
Kontaktowanie:

Postautor: Kim Bo » 12.04.2006, 14:16

Riri pisze:20-30 min to tak jak CW

odcinki CW w pierwszej serii trwaja po około 5 min w tym przymomnienie poprzedniego odcinka trwa 1,5 min. A w drugiej serii około 10 min.
Yo Ho, Yo Ho! A pirate's life for me.
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 12.04.2006, 15:26

Riri pisze:więc niech fabuła jakaś naprawde wymyślone a anie jak to było z Mrocznym Widmem taka naciągana historia

Nie była naciągana, taka po prostu miała być., a że się nie spodobała cóż... :]
btw. Riri wiesz, że istnieje coś takiego jak np. interpunkcja :>
Awatar użytkownika
Marfanor
Forgotten Warrior
Kontaktowanie:

Postautor: Marfanor » 12.04.2006, 17:11

Mi tam TPM nie wygladało na naciąganą historie... Moze nie jest najlepszy z NT ale naciągany raczej nie jest ;/ Uzasadnij Riri...
Marfanor,
Jedi Knight

"Nie zmusisz nikogo by zachowywał się przyzwoicie. To musi wypływać z wnętrza, inaczej nie ma żadnej wartości."
Awatar użytkownika
Kaelder Dherven
Komandor ARC
Kontaktowanie:

Postautor: Kaelder Dherven » 12.04.2006, 17:21

Mnie też nie wygląda to na naciąganą historię, ona po prostu została stworzona z myślą o mniejszych fanach SW :> jest pokazane całkiem przyzwoicie jaki był młody Ani... jest odzwierciedlona jego walka z przeciwnościami losu, miłość do matki, którą w końcu opuścił, determinację i chęć poczucia, albo też przeżycia najlepszej przygody swojego życia.... Nowe części (moim zdaniem) są jakby filmami o całkiem różnym przeznaczenu, tzn. TPM jest jak wcześniej ująłem baśnią bardziej taką z prawdziwego zdarzenia, AOTC jest bardziej zrobiona jako film sci-fi z scenami batalistycznymi, już nieco bardziej powazny niż TPM, a RotS jest już takim mrocznym no pokusiłbym się tu o ujęcia jako thrillera :> ze względu na pojawienie się postaci Vadera, będącej apogeum przejścia Anakina na CSM no i ten spisek, oraz Rozkaz 66 bardzo uwydataniają akcję filmu....

Jednak nie wiem co miałeś na myśli mówiąc że to naciągana historia? ....

www.lfsw.pl

Wróć do „Filmy SW”