Ulubiona część

Tutaj lądują filmy tylko z naszego ulubionego uniwersum :)

Który z Epizodów najbardziej Ci się podobał?

TPM
1
2%
AotC
2
4%
RotS
14
27%
ANH
3
6%
TESB
9
18%
RotJ
22
43%

Liczba głosów: 51
Sil Rediar

Postautor: Sil Rediar » 17.11.2005, 19:46

RoTJ- po prostu cudowne...
ISB- klimatyczna czesc, niepokojaca ale i swietna
ANH- oczwysicie poczatek..walka Obi-vs-Vader, akcja w DS super
RoTS- gra Palpatine'a (ulubiony cytat"... The dark side of the force is the pathway to many abilities some consider to be.... unnatural"- zwlaszcza jego sposob wypowiadania slow) i wogole caloksztalt super
TPM- Wyscigi Podracerow--- strasznie to lubie, i chyba walka obiego i quigon'a z maulem.
AoTC- wojna klonow, i arena(mniam mniam mnoostwo jedi :D)
Royal Guard

Postautor: Royal Guard » 21.01.2006, 21:01

Najlepszą częścią z całej sagi jest V E wchodzące w sklad OT. Zdecydowanie najlepsza akcja, wiele fajnych zabawek (SSD Executor), pojedynek Vadera z Lukiem. I rebelia dostaje po tyłku.
Awatar użytkownika
Czysty
Były Opiekun Zakonu

Postautor: Czysty » 21.01.2006, 21:58

Właśnie to oglądam :P Rebelia moze i dostaje po tyłku ale w nastepnej części Imperium pada :)
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 22.01.2006, 10:43

Taa a później znowu powraca, znowu pada i tak w kółko. W końcu to Gwiezdne Wojny. :P
Awatar użytkownika
Ruyven
Jedi Master
Kontaktowanie:

Postautor: Ruyven » 22.01.2006, 15:29

Royal Guard pisze:Najlepszą częścią z całej sagi jest V E wchodzące w sklad OT. Zdecydowanie najlepsza akcja, wiele fajnych zabawek (SSD Executor), pojedynek Vadera z Lukiem. I rebelia dostaje po tyłku.

wypadałoby chyba dodać 'moim zdaniem'
Awatar użytkownika
Marfanor
Forgotten Warrior
Kontaktowanie:

Postautor: Marfanor » 22.01.2006, 17:59

ROTS- Wyjasnienie kilku waznych spraw,swietny klimat, dobre duele (szczególnie Kenobi vs. Skywalker.) Przyzwoite połączenie z resztą epizodów. KLIMAT :) Order 66 ,Super Efekty specjalne .
ROTJ- Najlepszy klimat podczas walki w kosmosie, Walka Luke vs. Vader.Heppy End :) Dobre jak na tą częsc efekty.
AOTC- Walka Jedi na Geonosis ,odpowiedni dla tej częsci "sielankowy" klimat.
TPM- Odpowiednie rozpoczęcie...Fajne Duele(szczególnie Jedi vs.Sith)
ESB- Stary nie zapomniany klimat... walka Luke'a
ANH- Ciekawe"rozpoczęcie-kontynuacja" Fianłowe zniszczenie Gwizdy Śmierci.
Poza tą moją skromną wypowiedzią we wszystkich częsciach podoba mi się wspaniały klinam, przesłania zawarte w mądrosciach Jedi i extra efekty specjalne.
Marfanor,
Jedi Knight

"Nie zmusisz nikogo by zachowywał się przyzwoicie. To musi wypływać z wnętrza, inaczej nie ma żadnej wartości."
Riri

Postautor: Riri » 02.04.2006, 17:29

Moim zdaniem:
Moroczne Widmi-było by lepsze gdyby chodziło mniej wiecej o narodziny Anakina.
Atak Klonów-dobry ale ostatni pojedynek Obi-Wana mnie troche rozczarował.
Zemsat Sithuw-super walki i nic pozatym
Nowa nadzieja-extra czesc tylko jak wiadomo troche juz ma lat.
Imperium-moja ulubiona bo najbardziej mroczna:)
Jedi-gdyby ewoki zastąpic wookie'm

A ja obejrzałem wszystkie częsci na DVD naraz!!! 13 fodzin siedzenia przed telewizorem i jeszcze mi mało:)
Kale_Stari

Postautor: Kale_Stari » 07.05.2006, 10:26

RotS - spodobał mi sie najbardziej ze wszystkich części, szczególnie bitwa kosmiczna nad Coruscant i finałowa walka Anakin z Obi - Wanem, a także rozkaz 66 no i jak w każdym filmie SW klimat
TPM - taki sobie film, szału nie robi
AOTC - bardzo dobry film, najbardziej mi sie podobała bitwa klonów z droidami na Geoosis.
ANH - oglądałem 9 razy i mi sie nie znudziło, początek gwiezdnej sagi, najlepsza w tym filmie brła bitwa o Yavin
TESB - super film, najbardziej spodobała mi sie bitwa na Hoth
ROTJ - bitwa o Endor i finałowa walka Luke vs. Vader
Lunar

Postautor: Lunar » 26.07.2006, 23:32

1 - Zemsta Sithów : Zawiązanie sagi, punt kulminacyjny dwóch pokoleń
2 - Powrót Jedi : Walks ojca z synem i ukazanie prawdziwych uczuć Dartha Vadera
3 - Imperium Kontratakuje : Pokazanie głowy Dartha Vadera (ponad 20 lat po Zemście Sithów) bez hełmu, nutka tajemnicy wokół "kogoś jeszcze" (osoba, która była kolejną nadzieją na pokonanie imperium i przywrócenie równowagi Mocy)
4 - Nowa Nadzieja : Początek... poznanie postaci etc. Dobrze zarysowana intryga i w ogóle...
5 - Atak Klonów : Bitwa o Geonosis... Nie podoba mi się jednak scena walki Anakina i Obi-Wana z Dooku, ponieważ zaraz przed tym, jak Dooku odcina ręę Skywalkerowi, ten popełnia straszny błąd, który był moim zdaniem bardzo sztuczny...(odcięcie ręki wyglądało lepiej w Zemście Sithów i Powrocie Jedi).
6 - Mroczne Widmo: Ciekawa, lecz bardzo prosta fabuła(mimo pomieszania Amidali z swoją służką :lol: )
Rheen' Var

Postautor: Rheen' Var » 13.08.2006, 12:41

1-RotS
Kulminacyjna część trylogii, przedstawienie najważniejszych aspektów tragedii młodego Skywalkera, powstanie Imperium, zdecydowanie najmroczniejsza,dobrze rozegrana intryga Kanclerza,świetne efekty specjalne i BotH :wink:

2-TESB
Utrzymana w klimacie grubego kocyku tajemnicy, przeplatającego się z mroczną prawdą,
bardzo fajna bitwa o Hoth, postać Mistrza Yody i legendarne :arrow: "I'am your father"
:)

3-AotC
Świetne efekty specjalne, bitwa na arenie Geonosis, pojedynek w hangarze, charyzmatyczna i pełna klasy postać Hrabiego Dooku :D , zaczątki Imperium

4-RotJ
Dokończenie historii, powrót Anakina na JSM, konflikt syna z ojcem, ciekawa i dobrze zrobiona walka o zniszczenie Gwiazdy Śmierci, symbolika, koniec Imperium, bardzo dobre końcowe 45 min.( umownie :P )

5- TPM, ANH
Nowa Nadzieja była początkiem Sagi, przełomem w świecie kina, :arrow: wykorzystanie modeli statków bez efektów komputerowych, pomysł, świetna gra aktorów, takich jak Alec Guinness czy Harison Ford, smierć Obi-Wana :cry:

Mroczne Widmo byłoby ciekawym pomysłem, gdyby nie zostało przeznaczone dla najmłodszych widzów, motyw Wybrańca, postać Dartha Maula, Qui Gon Jinn :D :D , bardzo fajny pojedynek Jedi vs Sith, chybiona postać fajtyłapy Jar Jara, DotF :wink:
śmierć Qui Gona :cry: :cry:

Tak naprawdę to każdy film miał coś w sobie.W każdym filmie były lepsze i gorsze sceny, lecz razem stanowią doskonałą całość i świetną Sagę. :wink:
Rheen' Var
Awatar użytkownika
Tori Forebode
Kontaktowanie:

Postautor: Tori Forebode » 22.08.2006, 18:04

TESB-Yoda,Yoda i jeszcze raz Yoda przedstawienie trenningu Luka na padawana i cała filozofia Mocy( po tej częśxi zdecydowałam ,że zostanę Jedi) , bitwa o Hoth i pamiętny dialog Hana i Lei XD
RotJ-genialne zakończenie filmu i rozwiązanie kwestii Anakina
ANH-bardzo dobre rozpoczęcie , świetna gra aktorska i przedewszytkim postać Bena
AoTC-relacje pomiędzy Anakinem a Obi Wanem , dobre pokazane pierwsze kroki Skywalkera ku Ciemnej Stronie , pojedynki na miecze i Mace Windu , można by było wyciąć wzdychająca Portman
TPM-postać Qui-Gona , dowiedzenie się czegoś o zakonie Jedi, w filmie pojawia się Zabrak XD (moja ulubiona rasa ), tylko po cho... Jar Jar
RoTS-dobre efekty i walla może jeszcze postać Obi-Wana, pozatym totalny niewypał , Anakin przechodzi na Ciemną Stronę w ciągu jednego dnia i morduje połowę zakonu, Palaptine kompromituje Jedi (walka na miecze ) , zapłakana Natalie , sztywna gra aktorska
Count Dooku

Postautor: Count Dooku » 29.11.2007, 02:19

Oczywiscie Gwiezdne wojny część V: Imperum kontratakuje (ang. Star Wars, Episode V: The Empire Strikes Back) , zapytacie pewnie dlaczego juz wam odpowiadam. Otóż jest to moim zdaniem najbardziej mroczna ze wszystkich czesci , to własnie w niej widz odkrywa straszliwą tajemnice iz ojcem Luke'a jest sam Vader.To własnie w Imperum kontratakuje po raz pierwszy na wielkim ekranie pojawia sie Imperator oraz Yoda , i to własnie tu mamy przesmiesznego Hana Solo w całej okazałosci. Oczywiscie jednak najwazniejsza zeczą moim zdaniem jest pojawiający sie w tej czesci utwor ,,Imperial March'' ktory twozy niesamowity klimat w tym filmie

Wróć do „Filmy SW”