Wojny Klonów - uroczysta premiera w KRAKOWIE

Tutaj lądują filmy tylko z naszego ulubionego uniwersum :)
wobix

Wojny Klonów - uroczysta premiera w KRAKOWIE

Postautor: wobix » 10.09.2008, 19:40

siema!
sprawa jest taka - jak wszyscy wiecie, 26 września jest polska premiera Wojen Klonów.
z tej okazji w Kijów.Centrum w Krakowie (Kino Kijów) chcemy zorganizować uroczystą premierę, która mogłaby nawet być konwentem - zależy nam, aby na film przyszło jak najwięcej fanów przebranych za postaci świata Gwiezdnych Wojen, przynieście swoje karcianki, figurki, fanarty i wszystko co choć trochę z Gwiezdnymi Wojnami jest związane :)
Poszukuję osób z Krakowa chętnych do pomocy w organizacji tej imprezy - to Wy jesteście największymi fanami i specami od Star Wars, ta impreza jest dla Was!
Jeśli chcecie pomóc, piszcie na mój mail wobix@o2.pl , na gg 4445519 lub dzwońcie na 603 525 013, ewentualnie wpadnijcie do kina i pytajcie o Jarka, jeśli mnie nie będzie - powiedzcie, że wy w sprawie pomocy organizacji premiery!
liczę na Was! to może być prawdziwe święto fanów Gwiezdnych Wojen, to będzie prawdziwe święto fanów Gwiezdnych Wojen :)))
pozdrawiam,
jarek.
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 18.09.2008, 16:40

Who is this guy? :o

/zostawił gg. Mozesz się go zapytac.
Awatar użytkownika
Aaryndo Kinree
Kontaktowanie:

Postautor: Aaryndo Kinree » 19.09.2008, 18:00

Does it matter??

No cóż, jestem chyba obecnie jedynym małopolskim przedstawicielem Jedi Order, ale w piątek 26.09 jadę do Dęblina na przysięgę brata, więc nie dam rady się w to zaangażować. Z pomysłu organizowania tej premiery zrezygnowali też Krakowscy Fani, powodem było niskie zainteresowanie członków Fandomu spod Wawelu :P. No cóż, nie udało się, szkoda, chociaż przypuszczam, że członkami imprezy okazaliby się głównie młodsi fani, a starsi byliby w niewspółmiernej mniejszości ;).

Wróć do „Filmy SW”