Dni Fantastyki 2018

Jedziemy na konwent!
Awatar użytkownika
Vendea
Kontaktowanie:

Dni Fantastyki 2018

Postautor: Vendea » 02.03.2018, 12:01

Wiem, że do DFów 2018 jeszcze dużo czasu, bo sam konwent odbywa się 29.06 - 1.07, ale już od marca będzie można zgłaszać punkty programu (informacja ze strony). Myślę, że warto się nad tym zastanowić - będzie to świetna reklama dla Nas, a po drugie sam prowadzący zyska 50% zniżki na wejściówkę. Jest wystarczająco dużo czasu, więc można na spokojnie coś wymyślić.
Dwa lata temu robiliśmy coś podobnego, więc gdy ktoś będzie miał pomysł, niech w tym temacie na razie wpisze tytuł prelekcji plus jej krótki opis, czyli coś, co można na dzień dzisiejszy przedstawić organizatorom. Potem będziemy myśleć dalej :)
Shell
Guardiańcia
Kontaktowanie:

Re: Dni Fantastyki 2018

Postautor: Shell » 02.03.2018, 12:38

A może by tak przedstawić jak zmieniło się Jedi Order od czasu samego powstania? Mając na uwadze na przykład: szkoły (jakie istniały, ich cele, jak się zmieniały), jakie mamy cele i priorytety (teraz i wcześniej) itp?
Ja na DFy raczej się nie wybieram, ale postanowiłam rzucić luźnym pomysłem ;)
(Chyba że takie coś już było)
JEDI GUARDIAN
" Here’s where the fun begins." ;)... Whatever?
Awatar użytkownika
Hamstur Fjolswir

Postautor: Hamstur Fjolswir » 02.03.2018, 16:29

Ponieważ to DF, proponuję by prelekcje miały tematy, które uderzą do młodszej części publiczności i do ludzi, którzy są nowi lub w miarę nowi w tematyce SW.
Proponuję więc jeden z następujących tematów:
  • Moc w uniwersum SW - wprowadzenie do głębszego zrozumienia oraz wyjaśnienie jej działania. Pozwoli laikom zrozumieć temat, a ludziom znającym temat pogłębić swoją wiedzę
  • Ciemna i Jasna Strona Mocy - czym się różnią oraz jak zdobywa się w niej potęgę. Jakie techniki są zazwyczaj używane po pewnych stronach Mocy itd.
Ponadto, można poprowadzić panele bardziej związane z RPG np:
  • Wprowadzenie do systemu EOTE
  • Prowadzenie sesji w świecie Star Wars
  • Warsztaty RPG

Ja planuje się pojawić na DF i mógłbym pomóc w organizacji/prowadzeniu panelu.
Nie słyszałeś? Odkryto nowy gatunek mococzułych chomików. Podobno są tak potężne, że potrafią rozbroić samym wzrokiem. Słyszałem że nazwali je Porgs.
Awatar użytkownika
Resmi Helfire

Postautor: Resmi Helfire » 06.03.2018, 18:31

Mnie w tym roku wyjątkowo na DF nie będzie, ale jeśli chcecie mogę pomóc z przygotowaniem ewentualnych punktów programu ^^
Obecnie Strażnik Jedi
Była uczennica Mistrzyni Justine Helfire
------------------------
"Do or do not, there is no try."
Silevren Celeblas

Postautor: Silevren Celeblas » 07.03.2018, 21:47

Podoba mi się pomysł Hamstura ;)

I na DF się wybieram - pierwszy raz ;)
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 17.04.2018, 10:39

Wysłałam dziś propozycję współpracy do organizatorów Dni Fantastyki, łącznie z propozycją punktów programu, które przekazała mi Ven. Dam znać, jak pojawi się jakaś odpowiedź od nich :)

Przy okazji załączam plik, w którym znajduje się przygotowany kiedyś szablon prezentacji JO. Gdyby ktoś chciał wykorzystać to śmiało tylko polecam zmianę czcionek na jakieś lepsze :)
Załączniki
wzorPrezJO.pptx
Szablon prezentacji JO
(356.83 KiB) Pobrany 16 razy
Jedi Master - School of Knowledge & School of Diplomacy
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist

Wróć do „Konwenty”