Forum

Jeśli masz jakieś problemy z forum stwórz nowy topic i napisz w nim swój problem. Postaram się pomóc :)
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Forum

Postautor: Justine Helfire » 09.01.2017, 11:47

UWAGA, ważne ogłoszenie. Dziś wieczorem zostanie podjęta próba aktualizacji forum JO do nowszej wersji. W imieniu swoim i reszty ekipy proszę o niedodawanie niczego do strony JO i forum dziś po godzinie 18 (artykuły na stronę, posty na forum, modyfikowanie postów/strony itp.) :) Uprzedzam też, że prawdopodobnie wystąpi przerwa w działaniu strony i forum w trakcie prac.
Jedi Master - School of Knowledge & School of Diplomacy
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Re: Forum

Postautor: Justine Helfire » 09.01.2017, 23:58

Forum zostało zaktualizowane i można z niego korzystać :) Na razie zostaje ten styl, kolejne będą modyfikowane na bieżąco i dodane. Przy odrobinie szczęścia już jutro podmienię na jakiś lepszy.
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist
Awatar użytkownika
nache
Padawanka Nightwisha

Postautor: nache » 10.01.2017, 09:40

U mnie nie wyświetla się żaden styl. Jest forum bez skórki. Chyba coś poszło nie tak?
Padawanka Mistrza Nightwisha
Ex-Adeptka Kirrona
Enklawistka
Palmira Nache

Powerful

Wszystko się naprawi, albo rypnie w tumanach kurzu.
Awatar użytkownika
Dai'mien Rash

Postautor: Dai'mien Rash » 10.01.2017, 12:02

Przyznaję ,że teraz wygodniej się poruszać po forum z poziomu smartfona :)
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 10.01.2017, 13:19

nache pisze:U mnie nie wyświetla się żaden styl. Jest forum bez skórki. Chyba coś poszło nie tak?

Powinnaś mieć domyślny, czyli prosilver. Niebieskawy i bez dodatków jak na razie. Screen ze smartfona w załączniku.
Inny spróbuję zainstalować jak wrócę do domu, bo wczoraj już późno było :)
Załączniki
tmp_19812-Screenshot_20170110-131823668357856.png
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 10.01.2017, 16:27

Nowy styl forum już jest, w kolorystyce strony głównej tak jak było zapowiadane :) Mam nadzieję, że przynajmniej większość z Was będzie zadowolona ze zmiany. Jeśli ktoś nie widzi nowego stylu, proszę o kontakt :)
Awatar użytkownika
Petrus
Kontaktowanie:

Postautor: Petrus » 10.01.2017, 17:10

"Kosmiczny" wygląd poprzedniego forum, owszem, był fajny i klimatyczny...ale przynajmniej mnie ciężko było się tam czasem poruszać, między innymi z powodu zbyt małej czionki. Teraz napisy wydają się odrobinę większe. I ogólnie jest bardziej czytelnie.

A przyjemniej tak mi się wydaję na pierwszy rzut oka ;)

Dzięki za ułatwienie dla osób z nieco słabszym wzrokiem ;)

Podoba mi się :)
Awatar użytkownika
nache
Padawanka Nightwisha

Postautor: nache » 10.01.2017, 18:47

Teraz forum jest czytelniejsze, ale coś musialo się popsuć z uprawnieniami do zamieszczania postów, bo ktoś nam zamieścił w gościńcu nieladną propozycję ;)
Padawanka Mistrza Nightwisha
Ex-Adeptka Kirrona
Enklawistka
Palmira Nache

Powerful

Wszystko się naprawi, albo rypnie w tumanach kurzu.
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 10.01.2017, 20:49

nache pisze:Teraz forum jest czytelniejsze, ale coś musialo się popsuć z uprawnieniami do zamieszczania postów, bo ktoś nam zamieścił w gościńcu nieladną propozycję ;)

Spam się zaczął pojawiać, cały dzień go mamy. Spróbujemy teraz coś z tym zrobić :) Navamir sugerował, że to mogą być boty ustawione tak, by tylko na nowszych wersjach forum spamowały.

EDIT: Uprawnienia zmienione, a rejestracja na forum została utrudniona botom. Mam nadzieję, że spam już zakończony :)

Wróć do „Biuro Administratora”