Wielki Fan Fic JO

...co się dzieje w Zakonie
Regulamin forum
Dział ten jest przeznaczony tylko i wyłącznie do informowania o tym co się dzieje w Zakonie. Będą tu na bieżąco wrzucane informacje dotyczące:
- organizowanych gier, dyskusji, zabaw na czacie
- turniejów
- wszelkich innych rzeczy organizowanych w JO dla Zakonników a nie wymienionych powyżej
Pełny regulamin forum
Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Wielki Fan Fic JO

Postautor: Jenari » 11.07.2017, 06:40

Hej! Ze względu na zbliżającą się rocznicę JO fajnie by było pokazać innym naszą jedność i zgranie. Możemy to zrobić w postaci NASZEGO fan fica czy też opowiadania (o tematyce S.W. lub JO w naszym kanonie z udziałem naszych postaci). Chodzi o to, żeby ktoś napisał początek opowiadania (max. 3 strony A4 czcionką 12). Później reszta chętnych, która będzie miała pomysł na dalszy ciąg opowiadania będzie go dopisywać (max 3 strony A4 czcionką 12), później ktoś następny i następny. Aż do braku chętnych lub poprowadzenia akcji ku końcu. Prosiłabym, aby swoją część opowiadania oraz poprzednie fragmenty wrzucać tu w odpowiedziach w formacie .pdf. Osoba, która będzie chcieć kontynuować musi napisać o tym poniżej w momencie kiedy będzie chciała to zrobić, aby Wasza twórczość nie pokrywała się. Prosiłabym, aby się nie zgłaszać ponownie, aby wszyscy mieli szansę (chyba, że już nikt nie będzie chciał albo już wszyscy coś napiszą, a opowiadanie nadal nie będzie skończone). Czas na jeden fragment to tydzień od pojawienia się poprzedniego. Ktoś chętny żeby rozpocząć (czas to również tydzień, od dzisiaj)? Serdecznie zapraszam i życzę miłej zabawy!

Zabawa odbywa się pod czujnym okiem Loli oraz Justine, za zgodą Kirronda na dodatkową działalność Adeptki poza SoP.
Ostatnio zmieniony 23.07.2017, 08:39 przez Jenari, łącznie zmieniany 1 raz.

May the Force be with you. Always.
Awatar użytkownika
Resmi Helfire

Re: Wielki Fan Fic JO

Postautor: Resmi Helfire » 11.07.2017, 07:23

Jak dla mnie bardzo fajny pomysł :D I można jednocześnie pisząc ficka poszeżyć nasz kanon o dodatkowe wydarzenia ;) Chętnie wezmę w tym udział ^^
Obecnie Jedi
Była uczennica Mistrzyni Justine Helfire
------------------------
"Do or do not, there is no try."
Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Postautor: Jenari » 11.07.2017, 08:46

Resmi Helfire pisze:Jak dla mnie bardzo fajny pomysł :D I można jednocześnie pisząc ficka poszeżyć nasz kanon o dodatkowe wydarzenia ;) Chętnie wezmę w tym udział ^^

Chcesz zacząć? :)

Awatar użytkownika
Resmi Helfire

Postautor: Resmi Helfire » 11.07.2017, 11:43

Lola pisze:
Resmi Helfire pisze:Jak dla mnie bardzo fajny pomysł :D I można jednocześnie pisząc ficka poszeżyć nasz kanon o dodatkowe wydarzenia ;) Chętnie wezmę w tym udział ^^

Chcesz zacząć? :)

Myślę, że warto trochę poczekać i zobaczyć czy ktoś jeszcze jest chętny :p
Obecnie Jedi
Była uczennica Mistrzyni Justine Helfire
------------------------
"Do or do not, there is no try."
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 11.07.2017, 11:44

Ja już poparłam ten pomysł, ale jeszcze tu to zrobię :) Proponuję, żeby jednak poszerzyć tym opowiadaniem Kanon JO i żeby pokazywało, jak obecnie wygląda nasza działalność "codzienna" (oczywiście fabularnie). Opowiadanie powinno zawrzeć ostatecznie postaci wszystkich członków JO :) Nie mogę zacząć teraz, ale jeśli nikt się nie zgłosi jako pierwszy to mogę je zacząć w poniedziałek.
Jedi Master - School of Knowledge & School of Diplomacy
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist
Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Postautor: Jenari » 11.07.2017, 14:30

Justine Helfire pisze:Ja już poparłam ten pomysł, ale jeszcze tu to zrobię :) Proponuję, żeby jednak poszerzyć tym opowiadaniem Kanon JO i żeby pokazywało, jak obecnie wygląda nasza działalność "codzienna" (oczywiście fabularnie). Opowiadanie powinno zawrzeć ostatecznie postaci wszystkich członków JO :) Nie mogę zacząć teraz, ale jeśli nikt się nie zgłosi jako pierwszy to mogę je zacząć w poniedziałek.

Byłoby super ^^

Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 20.07.2017, 17:40

Uznałam, że łatwiej będzie trzymać cały fanfic w jednym miejscu, więc stworzyłam dla nas plik na dysku Googli :) Każdy może edytować, ale jest historia, więc będzie widać wszystkie zmiany (np. jakby ktoś coś niechcący usunął).

PLIK TUTAJ

Zasady są następujące:
1. Trzymamy się Kanonu JO. Tworzone opowiadanie go wzbogaci.
2. Staramy się oddać nasze postaci w "rzeczywisty" sposób, tj. tak jak wynika z kart postaci, ale też tak, żeby charakter postaci odpowiadał charakterowi osób, które znamy w realu (czy tam ze Slacka dla niektórych).
3. Każdy członek JO musi się ostatecznie pojawić w tym opowiadaniu.
4. Fabuła ma przedstawiać życie naszej Akademii.

Mam nadzieję, że więcej osób się przyłączy do pisania i powstanie bardzo ciekawe opowiadanie :)
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist
Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Postautor: Jenari » 20.07.2017, 18:07

Justine odwaliła kawał dobrej roboty, zgłaszam się jako następna do napisania :)

Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 21.07.2017, 13:01

Z racji tego, że już sporo tam powstało "wersji alternatywnej", aż szkoda się jej pozbyć :) Zatem zostawiamy 2 wersje tego fanfika, jeden na poważnie, a jeden niekoniecznie.

Tutaj wersja na poważnie

Tutaj wersja alternatywna, rozpoczęta przez Sobola

Miłego pisania :)
Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Postautor: Jenari » 21.07.2017, 16:50

Justine Helfire pisze:Z racji tego, że już sporo tam powstało "wersji alternatywnej", aż szkoda się jej pozbyć :) Zatem zostawiamy 2 wersje tego fanfika, jeden na poważnie, a jeden niekoniecznie.

Tutaj wersja na poważnie

Tutaj wersja alternatywna, rozpoczęta przez Sobola

Miłego pisania :)

Rozumiem, że mam pisać obie wersje na raz? ^^

Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Postautor: Jenari » 22.07.2017, 08:01

Mam nadzieję, że napisałam to jakoś w miarę znośnie ^^ Kto następny?

Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Postautor: Justine Helfire » 22.07.2017, 12:16

Lola pisze:Rozumiem, że mam pisać obie wersje na raz? ^^

Nie, każdy może pisać w wersji alternatywnej kiedy chce, a w wersji na poważnie nadal obowiązują zasady i ustalanie, kto następny fragment pisze :)
Awatar użytkownika
Jenari
Kontaktowanie:

Postautor: Jenari » 22.07.2017, 15:16

Justine Helfire pisze:
Lola pisze:Rozumiem, że mam pisać obie wersje na raz? ^^

Nie, każdy może pisać w wersji alternatywnej kiedy chce, a w wersji na poważnie nadal obowiązują zasady i ustalanie, kto następny fragment pisze :)

Emmm... no to załóżmy, że było to wtedy kiedy chciałam ^^ A jako następna zgłosiła się Resmi :)

A tu lista członków JO, którzy muszą się znaleźć w Ficu :) :
Kirrond, Justine, Lola, Resmi (zostali już zawarci)

Aranole, Caroline, Daimien Rash, Dourness, Miranda, Mishell, Nav, Night, Petrus,Shell, Sobol, Starwoz, Var, Ven, Vivo, Xaj

Wróć do „Wydarzenia”