Huttowisko

W tym dziale znajdują się konkursy, które są i były przeprowadzane na forum.
Awatar użytkownika
aurel
Kontaktowanie:

Postautor: aurel » 14.05.2009, 15:04

aaa, no to wtedy wszystko jasne - Aaryndo Kinree :)
Awatar użytkownika
Nar-Kadun
Kontaktowanie:

Postautor: Nar-Kadun » 14.05.2009, 15:17

eee... UPS :P
w takim razie ja zaglosuje na Com
Awatar użytkownika
Aaryndo Kinree
Kontaktowanie:

Postautor: Aaryndo Kinree » 14.05.2009, 17:03

Wszystko jasne - Aaryndo Kinree? Miałem Cię za Yodę, co za pomyłka... lecę przeanalizować wcześniejsze Twoje głosy, Aurel, jeśli zauważę coś podejrzanego, nie omieszkam podzielić się z resztą :P.
Awatar użytkownika
Com Missum
Kontaktowanie:

Postautor: Com Missum » 14.05.2009, 18:06

Odskoczyła od Ryana i mrugnęła do niego okiem jakby spełnili swój obowiązek. Dojrzała Aar'a przy Aurel. Nie wytrzymał presji. Czarna owca wyłoniła się pośród białego stada. Skoczyła do niego i włączyła miecz, który na powrót miał w sobie niebieską klingę.
- Karty na stół! - warknęła mierząc ostrzem w kierunku Sith'a. - To koniec zabawy.
Imię: Monika
Miasto: Warszawa
[x]
Awatar użytkownika
Aaryndo Kinree
Kontaktowanie:

Postautor: Aaryndo Kinree » 14.05.2009, 18:09

Oczywiście, już wykładam karty. Po przeanalizowaniu głosów Aurel doszedłem do wniosku, że razem z Narem wskazali zbyt wielu Sithów, żeby mogła być podejrzana. Wiem, że został jeszcze jeden gracz. Na boga, nie zepsujmy takiej przewagi, jaką udało nam się wypracować wspólnymi siłami.
Będzie mi brakowało Twoich fabularnych wstawek, Com Missum. Swoją drogą, jeśli rzeczywiście jesteś Sithem, na początku gry sprytnie mnie zmanipulowałaś, prawie tak dobrze, jak Nache ;).
Ostatnio zmieniony 14.05.2009, 19:14 przez Aaryndo Kinree, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Com Missum
Kontaktowanie:

Postautor: Com Missum » 14.05.2009, 18:15

[btw. Nazywam się Cm Missum - od łacińskiego zagadka/tajemnica ;) xD]
[x]
Awatar użytkownika
Aaryndo Kinree
Kontaktowanie:

Postautor: Aaryndo Kinree » 14.05.2009, 18:39

Szczerze przepraszam.

A co, Com, jeśli oboje jesteśmy czyści i ktoś z Nich to wykorzysta? Bo to jest dla mnie chyba najtrudniejszy moment, nigdy nie byłem mniej pewny, kogo wskazać...
Awatar użytkownika
Com Missum
Kontaktowanie:

Postautor: Com Missum » 14.05.2009, 19:06

- To że jestem młoda, nie znaczy, że naiwna - podniosła miecz celując na linii jego szyi. Nie chciała nienawidzić, nie tak ją tego uczyli. Zabił tylu Jedi... Zabił Mistrza.
Dziewczyna stała patrząc chłodno na mordercę. Nie zada ciosu, jeśli on jej nie zaatakuje.
[x]
Awatar użytkownika
Dooku

Postautor: Dooku » 15.05.2009, 00:00

Ekstra 8 godzin na ostatni głos być może przełamujący remis - jeśli nie padnie, cóż, rano zapadną ważne rozstrzygnięcia :wink:
Awatar użytkownika
Dooku

Postautor: Dooku » 15.05.2009, 09:15

Cóż, głos nie padł, więc...

Zebrani gniewnie przekrzykiwali się oskarżając się nawzajem o bycie Sithami. W pewnym momencie Jedi w środku zgromadzenia pokazał oskarżycielsko palcem na innego:

- A jakiego koloru jest twój miecz świetlny, co?

- Zielony, oczywiście. Zaraz zade... Ej, chłopaki, zapomniałem baterii...

Z rykiem tryumfu tłum rzucił się na domniemanego Sitha i rozniósł go na strzępy. Po chwili ktoś wziął zapasową baterię i podłączył ją do jego miecza - rzeczywiście, był zielony.

- A-ha! Fałszywie go wskazałeś, zatem to [i]ty
musisz być Sithem!

Tym razem nie dając możliwości żadnych wyjaśnień tłum rozniósł na strzępy pierwszego Jedi. Niestety, jego miecz świetlny był dla odmiany niebieski. Po chwili zauważyliście inną postać, stojącą w kącie. Ktoś ostrożnie podchodzi do niej i podnosi kaptur...

- Oj... Biedak zszedł na zawał. To pewnie od stresu.

Następnego dnia dwóch ocalałych Jedi zostało zatrzymanych do wyjaśnienia za zdemolowanie własności Republiki oraz śmierć Ambasadora, i, w związku z generalnym ubóstwem Zakonu dzięki taniemu adwokatowi spędziło w więzieniu resztę życia.[/i]

Ta-da! :lol:

Com i Aar zostali wyeliminowani: byli Jedi.

Ryan mimo dwóch przypomnień na priva nie zagłosował przez dwa dni, stąd niestety autolinczyk. Był Sithem. Zresztą, i tak został przeskanowany przez Yodę więc za długo by nie pożył.

Aurel i Nar wygrali grę dla Jedi 8)

Opinie i parę wskazówek co do gry już wkrótce, a ja niestety wyjeżdżam do poniedziałku więc prosiłbym o wstrzymanie się z pytaniami do tego czasu. Aha, i co do następnej edycji - niniejszym mianuję Agnes twórcą nowego wątku rekrutacyjnego i naczelnym skrybą często aktualizowanej, alfabetycznej listy chętnych :P
Awatar użytkownika
aurel
Kontaktowanie:

Postautor: aurel » 15.05.2009, 10:41

no własnie, został sprawdzony przez Yode, i odpowiedź była taka:

A, jeśli zapomniałem Ryan być dobra. Nawet bardzo dobra, bo skumulowana w nim ilość zła przekręciła liczniki i zmusiła je do pokazania "dobry" od drugiej strony

no i foch, bo ja z tego zrozumiałam, że Ryan jest dobry.... :/

i to wyjaśnia czemu i Com i Aar byli tacy przekonywujący :]
Awatar użytkownika
Nar-Kadun
Kontaktowanie:

Postautor: Nar-Kadun » 15.05.2009, 12:29

Taaa widzisz... mogliśmy ocalić jeszcze dwa niewinne istnienia!
Ale co tam ważne, że wygraliśmy xD
Awatar użytkownika
nache
Padawanka Nightwisha

Postautor: nache » 15.05.2009, 12:31

Brawo dla Jedi- Zwyciężyła JSM
Awatar użytkownika
Com Missum
Kontaktowanie:

Postautor: Com Missum » 15.05.2009, 15:37

Kurna
Widzisz Aurel - miałam dobre przeczucie ._. :lol2:
Gratulacje xD
[x]
Awatar użytkownika
Dooku

Postautor: Dooku » 22.05.2009, 21:21

aurel pisze:no własnie, został sprawdzony przez Yode, i odpowiedź była taka:

A, jeśli zapomniałem Ryan być dobra. Nawet bardzo dobra, bo skumulowana w nim ilość zła przekręciła liczniki i zmusiła je do pokazania "dobry" od drugiej strony

no i foch, bo ja z tego zrozumiałam, że Ryan jest dobry.... :/

i to wyjaśnia czemu i Com i Aar byli tacy przekonywujący :]

To była A ) Ironia oraz B ) fakt że wszystkie inne skany kończyły się odpowiedzią "zwykły Jedi" powinien Ci dać do myślenia :lol:

Anyway, to gra zespołowa, więc nie pojmuję (ahem) niektórych zachowań które efektywnie sabotowały grę własnej drużyny - a już się bałem że drużyna Sithów jest ciut za mocna i wygrają z łatwością :P

Napisałbym bardziej szczegółowy komentarz ale nie chcę nikomu psuć przyjemności w następnej edycji :wink:

Wróć do „Konkursy Forumowe”