Nasze ksywki :P

Tutaj każdy może pogadać o wszystkim i o niczym :)
Mishell

Re: Nasze ksywki :P

Postautor: Mishell » 29.07.2017, 13:58

Mój nick powstał stosunkowo prosto, od memu polegającego na stworzeniu swojego Gwiezdno Wojennego imienia. Zabawa polegała na wzięciu trzech pierwszych liter nazwiska i dwóch pierwszych lieter imienia, w moim przypadku "Misal ", co odrazu skojarzyło mi się z imieniem "Michelle", które wraz z moją dysortografią i nie znajomością pisowni, przekształciłam na "Mishell" :).
Awatar użytkownika
Kasandra
Kontaktowanie:

Postautor: Kasandra » 20.08.2017, 11:27

Hej, z tej strony Wasz Trzynickowiec, a wliczając podanie to Czteronickowiec... Obecnie Kasandra xD... Z poprzednim Mroczno Lordowskim nickiem była lekka chryja i słusznie. W związku z tym zostałam zobowiązana zmienić Nick. Zmieniłam go na Kasandrę. Wybrałam go po tym jak pisałyśmy z Resmi o ładnych Nickach i padł między innymi ten :)

May the Force be with you. Always.
miaq1
Kontaktowanie:

Postautor: miaq1 » 19.08.2018, 10:06

Heja Moze macie propozycje jakiegoś oryginalnego nicku dla mnie. Ksywka dla kogos kto zaczyna...
Awatar użytkownika
Hamstur Fjolswir

Postautor: Hamstur Fjolswir » 23.08.2018, 23:09

miaq1 pisze:Heja Moze macie propozycje jakiegoś oryginalnego nicku dla mnie. Ksywka dla kogos kto zaczyna...

Zależy czego szukasz i do czego ma być nawiązaniem ksywka. Proponuję byś napisał dokładnie jakimi wytycznymi chciałbyś się kierować i jaki chciałbyś by był efekt końcowy ksywki ;-) jeśli potrzebujesz pomocy zawsze możesz napisać do mnie prywatną wiadomość i postaram się pomóc. :-)
Nie słyszałeś? Odkryto nowy gatunek mococzułych chomików. Podobno są tak potężne, że potrafią rozbroić samym wzrokiem. Słyszałem że nazwali je Porgs.
Awatar użytkownika
Jaedus

Postautor: Jaedus » 10.09.2018, 22:43

Jaedus jest to połączenie moich dwóch ulubionych męskich postaci. Jax Pavan + Darth Caedus

Maudit - z francuskiego, oznacza "wyklęty" (poetes maudits, to określenie oznacza artystów, którzy po śmierci stają się obiektem pewnego rodzaju kultu. Należą do nich np Jim Morrison, Arthur Rimbaud, którego to cytat znajduje się w moim podpisie, William Blake etc)

Właściwie, nie wiem kogo to interesuje
Ja to ktoś inny

Wróć do „CANTINA”