Vader/Anakin w SW

"Spock, you're going to love it here. They all talk just the way you do."
Awatar użytkownika
nache
Padawanka Nightwisha

Vader/Anakin w SW

Postautor: nache » 27.12.2016, 20:35

W Łotrze mieliśmy okazję znów widzieć Vadera. Czy podobała Wam się ta scena? Wizerunek Vadera z której części podobał Wam się najbardziej?
Padawanka Mistrza Nightwisha
Ex-Adeptka Kirrona
Enklawistka
Palmira Nache

Powerful

Wszystko się naprawi, albo rypnie w tumanach kurzu.
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Re: Vader/Anakin w SW

Postautor: Justine Helfire » 28.12.2016, 14:27

Jeśli chodzi o ogólny wizerunek Vadera w Łotrze to raczej nie odbiegał od wizerunku ze Starej Trylogii, co było bardzo pozytywne :) Finałowa scena bardzo dobrze się wplata w późniejszą fabułę Nowej Nadziei, za co też należy się plus, choć IMO ciut przesadzona była. Nie wiem jak Wy, ale ja na początku Nowej Nadziei bardziej się bałam Vadera po jego wejściu w korytarz Tantive IV niż w tej finałowej scenie Łotra. Miała być dosadna, ale nie zawsze to buduje napięcie i dreszczyk emocji.

Jeśli chodzi o jego wizerunek ogólnie to... zdecydowanie Stara Trylogia. Nie przez sentyment nawet, a przez lepsze budowanie napięcia. Vader naprawdę nie musiał tam robić wiele, a i tak przy każdym jego pojawieniu się na scenie czuło się, że każdy woli się trzymać od niego z daleka. No i dialogi... Myślę, że niezapomniane dla wielu fanów.
Jedi Master - School of Knowledge & School of Diplomacy
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist
Shell
Guardiańcia
Kontaktowanie:

Postautor: Shell » 05.01.2017, 23:07

Jak dla mnie to scena z vaderem w Łotrze 1 to jedna z najlepszych scen :)
(Pomijając fakt że film w całokształcie był taki sobie)
Spodziewałam się efektu Wow widząc Vadera i taki też dostałam, był bardzo imponujący (prawie tak samo jak Tarkin, który jednak pobił Vadera na głowę;) )
JEDI GUARDIAN
" Here’s where the fun begins." ;)... Whatever?
Awatar użytkownika
Kasandra
Kontaktowanie:

Postautor: Kasandra » 02.04.2017, 10:34

Vader jak ze starej trylogii. Końcówka świetna. Najlepszy moment całego filmu. W żadnej części Gwiezdnych Wojen możliwości Vadera nie są tak dobrze ukazane jak w R1. Miałam wrażenie jakby Vader sobie po prostu szedł i od niechcenia machał mieczem, a rebelianci rozpaczliwie się bronili. Dla mnie "Łotr 1" to drugi najlepszy film w Gwiezdnym Uniwersum :D

May the Force be with you. Always.
Awatar użytkownika
Dourness

Postautor: Dourness » 02.04.2017, 12:03

Zdecydowanie Vader w Łotrze 1 jest niesamowity!
W scenie na końcu przeszły mnie ciarki na plecach nareszcie Vader jest postacią wywołującą we mnie strach i mam nadzieję że w następnych częściach też się tak postarają jak to było w Łotrze 1.
limoko

Postautor: limoko » 10.10.2018, 08:28

była mega ale były mała mankamenty ;p
plomyk

Postautor: plomyk » 19.10.2018, 17:07

tak super jest gra swietna prze cudna

Wróć do „Filmy i seriale”