Łotr 1 postacie (spoilery)

"Spock, you're going to love it here. They all talk just the way you do."
Awatar użytkownika
nache
Padawanka Nightwisha

Łotr 1 postacie (spoilery)

Postautor: nache » 27.12.2016, 20:32

Ciekawa jestem Waszych opinii co do tego, czy postaci wygenerowane komputerowo (Leia, Tarkin) wyglądali realistycznie?
Padawanka Mistrza Nightwisha
Ex-Adeptka Kirrona
Enklawistka
Palmira Nache

Powerful

Wszystko się naprawi, albo rypnie w tumanach kurzu.
Awatar użytkownika
Justine Helfire
Nadworny Tłumacz

Re: Łotr 1 postacie (spoilery)

Postautor: Justine Helfire » 28.12.2016, 14:31

Jeśli chodzi o Tarkina to moim zdaniem było widać od razu, że jest komputerowo robiony, ale też nie psuło to oglądania. Leia była na ekranie krótko i chyba wyszła trochę lepiej, ale też nie było czasu się przyglądać. Najważniejsze moim zdaniem było to, że wykorzystanie komputerowo wygenerowanych postaci było tutaj całkowicie uzasadnione i nie zajmowały one zbyt dużo czasu ekranowego. Dzięki temu od razu miało się z tyłu głowy to, że musieli ich użyć, a jednocześnie nie pojawiały się co chwilę, by kontrastować z żywymi aktorami :)
Jedi Master - School of Knowledge & School of Diplomacy
"Ignorance is shameful only if you choose not to correct it." - Mistrzyni Jedi Restelly Quist
Shell
Guardiańcia
Kontaktowanie:

Postautor: Shell » 05.01.2017, 23:13

Dla mnie i Leia i Tarkin wyglądali jak żywi :) szczerze dopiero jak wyszłam z sali kinowej uświadomiłam sobie że zostały one zrobione komputerowo. Nie wiem jak to możliwe ale wyleciało mi kompletnie z głowy że Peter Cushing (niezabijajcie jak źle napisałam ) nie żyje już dawno i w ogóle.
Ale cieszę się że technologia poszła tak do przodu, że można było zrobić coś takiego.
100% realistycznie :)
JEDI GUARDIAN
" Here’s where the fun begins." ;)... Whatever?
Awatar użytkownika
Kasandra
Kontaktowanie:

Postautor: Kasandra » 02.04.2017, 17:18

Tarkin był super! Było trochę widać, że w CGI robili, ale mi się podobał. Na Lei... prawie się popłakałam ze śmiechu...

May the Force be with you. Always.
Awatar użytkownika
Lux
Współzależny

Postautor: Lux » 15.09.2017, 17:47

Byli bardzo dobrze odwzorowani i dobrze zagrani. Nie przykuwali uwagi na tyle by rozpraszać, gorzej gdyby byli źle zagrani - wtedy na pewno różnica kłułaby w oczy.

Wróć do „Filmy i seriale”